Trending News

अखिल भारत नेपाली एकता मंच रायगढ नगरसमितीद्वारा महिला नगर कमिटी गठन

0 Shares

दिल्ली, 8 अगस्त 2022

अखिल भारत नेपाली एकता मंच महाराष्ट्र राज्य द्वारा संचालित रायगढ नगरसमिती को माताहात मा रहने गरी महिला नगर कमिटी गठन गरिएको छ। 7 अगस्तका दिन अध्यक्ष (आशा बिष्ट) ले अध्यक्षता गरेको कार्यक्रममा महिला कमिटी गठन गरिएको हो। कार्यक्रमको सञ्चालन राज्य सदस्य तथा रायगड नगर समितिका सहसचिव करण सुनारले गरेका थिए। कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि केन्द्रीय सदस्य तथा जनजाति विभागको प्रमुख रायगड नगर इन्चार्ज ( दलबहादुर गुरुङ रहेका थिए भने बिशेष अतिथिमा राज्य सदस्य तथा रायगड नगरसमितीका अध्यक्ष खडक बि क रहेका थिए। अतिथिमा राज्यसमिति सदस्य तथा नगर उपाध्यक्ष मंगल रावल र नगर उपाध्यक्ष ममता बि क रहेकी थिइन। आशा बिष्टको अध्यक्षतामा 15 सदस्य महिला नगर समिती गठन गरीएको छ । जसमा बरिष्ट उपाध्यक्ष मिना सुनार, उपाध्यक्ष मधू देबी रावल, उपाध्यक्ष सीता आउजी, सचिव  समिक्षा बि क, सहसचिव कोमल परीवार, सहसचिव सुशीला बि क, कोषाध्यक्ष निर्मला देउवा ( खत्री ), सदस्य जानकी बि क, सदस्य दुर्गा सुनार, सदस्य लक्ष्मी बि क, सदस्य गौरा बि क, सदस्य डमरा रावल ( बिष्ट ), सदस्य गौरा बि क, सदस्य सिता बिष्ट लगायत रहेका छन।