Trending News

अमेरिकन आइडल प्रतिस्पर्धी नेपाली युवा दिवेश पोखरेलको समर्थनमा काठमाडौँ

55 Shares

काठमाण्डौँ, 9 मे 2020

अमेरिकन आइडलमा प्रतिस्पर्धा गरिरहेका नेपाली युवा दिवेश पोखरेलको समर्थनमा काठमाडौँमा प्रदर्शन भएको छ। यो सिजनको टप टेन भित्र परेका नेपाली ठिटो दिवेश पोखरेलको समर्थनमा काठमाडौँमा ब्यानर प्रदर्शन गरिएको हो। गायक दिवेश पोखरेलकी 93 वर्षीया हजुरआमा समेत ब्यानर प्रदर्शनमा आउनुभएको थियो। आफ्नो गायन प्रतिभाले अमेरिकी मात्र हैन विश्वभरिबाट अमेरिकन आइडल हेर्ने दर्शकको मन जितेका युवा गायक दिवेश पोखरेल भोलि आइतबार हुने टप सेभेनका लागि बलियो प्रतिस्पर्धी पनि बनेका छन्।

आज बिहान दिवेश पोखरेलकी 93 वर्षीया हजुरआमा सहित स्थानीयहरुले कलंकी मन्दिर परिशरमा ब्यानर प्रदर्शन गरेका छन्। स्थानीयहरुले गायक पोखरेको समर्थनमा भोटिङ्ग अभियान समेत सुरु गरेका छन्। समर्थन अभियानको अगुवाई गरेका गायक पोखरेलका छिमेकी बिक्की श्रेष्ठले नेपाली प्रतिभा अमेरिकन आइडल जस्तो विश्व चर्चित गायन प्लेटफर्म पुग्नु गौरवको विषय भएको बताउनु भयो। युवा गायक पोखरेलको समर्थनमा भोटिङ्ग गरेर सबै नेपालीलाई सहयोग गर्न आग्रह पनि गर्नु भयो।