Trending News

हिमानी शाह र उनका छोरीहरुको टिकटक भिडियो भाईरल हुँदै

44 Shares

काठमाडौंं, 9 जुन 2020

अहिले टिकटकमा बनाएका भिडियोका कारणले धेरैले चर्चा परिचर्चा बटुलिरहेका छन । हरेक दिन समाजिक संजालमा कोही न कोही भाईरल भइरहेका छन ।
तर अहिले पूर्व युवराज्ञी हिमानी शाह, उनकी छोरीहरु पूर्णिका र किर्तिकाले बनाएको एक टिकटक भिडीयो समाजिक संजालमा निकै भाईरल बनिरहेको छ । सबिन राईको चर्चित गीत ” गुराँसको फेदमुनी सम्झनाको छाँया ” मा उनिहरुले बनाएको भिडियो अहिले सामाजिक संजाल निकै शेयर भइरहेको छ । मानिसहरुले सो भिडियोलाई निकै मन पराईरहेका छन ।

https://www.tiktok.com/@purnikarlds/video/6835675558144232706

उनिहरुले तीनै जनाले गीतमा गरेको डान्सलाई मानिसहरुले मन पराएर शेयर गरिरहेका छन । मंगलबार मध्यान्हसम्म सो भिडियोलाई टिकटिकमा 23 सयले शेयर गरेका छन भने 12 सयले कमेन्ट गरेका छन र 27 हजार 5 सयले लाइक गरेका छन । सो भिडियोलाई शेयर गर्दै पूर्व युवराज पारस शाहले शेयर गर्दै मेरो परिवार लेखेका छन ।