Trending News

त्रिदेशीय क्रिकेट सिरिजको उपाधि नेपाललाई

0 Shares

काठमाडौं, 24 अप्रिल 2021

नेपालले त्रिविस्थित मैदानमा आज भएको फाइनल खेलमा नेदरल्याण्डलाई हराउँदै त्रिदेशीय टी-२० क्रिकेट श्रृंखलाको उपाधि जित्न सफल भएको छ । शनिबार भएको फाइनलमा नेपालले नेदरल्याण्डलाई १४२ रनले पराजित गरेको हो । फाइनलमा नेपालले दिएको २३९ रनको लक्ष्य पछ्याउँदै जवाफी ब्याटिङ गरेको नेदरल्याण्डले १७.२ ओभरमा सबै विकेट गुमाउँदै ९६ रन मात्रै बनाउन सकेको थियो । नेपालको जीतका लागि कुशल भुर्तेलले कीर्तिमानी अर्धशतकसहित सर्वाधिक रन बनाए । उनले ५३ बलमा ३ छक्का र ८ चौकासहित ७७ रनको योगदान गर्दै आउट भए ।

यता कुशल मल्लले पनि नेपालका लागि अर्धशतक बनाए । उनले २४ बलमा नटआउट ५ छक्का र २ चौकासहित ५० रन बनाए भने दिपेन्द्र सिंह ऐरीले पनि १८ बलमा नटआउट ३ छक्का र ५ चौकासहित ४८ रन बनाए । कप्तान ज्ञानेन्द्र मल्लले १९ बलमा ३३ रन र आशिफ शेखले ८ बलमा १६ रन बनाएर आउट भए । त्यस्तै जीतका लागि करण केसीले सर्वाधिक ३ रन लिए भने सन्दिप लामिछाने र कमल सिंह ऐरीले समान २-२ विकेट लिए ।