Trending News

कोरोना महामारीबाट प्रवासी नेपालीहरुलाई सचेत रहन र यातायात व्यवसायीलाई उचित भाडा लिन प्रवासी नेपाली संघ भारतको अपील

0 Shares

सुबास बस्नेत, नयाँ दिल्ली, 29 अप्रैल 2021

प्रवासी नेपालीहरुको छाता संगठन प्रवासी नेपाली संघ भारतले बिहीबार एक विज्ञप्त जारी गरि भारतमा रहने सम्पुर्ण प्रवासी नेपाली आमाबुवा ,दाजुभाई तथा दिदिबहिनीहरु बिस्व महामारिको रुपमा देखापरेको प्राण घातक कोरोना भाइरसको दोस्रो चरणको संक्रमित लहर एकदमै तिब्रगतिमा बढ्दो अबस्थामा छ । आफुलाई बिस्वकै महाशक्ति सोच्ने ठुला देशहरुलाई समेत हायलकायल पार्दै बिस्व मानबजाती र विज्ञानलाई समेत चुनौती बनेको कोरोना भाइरस अहिले भारतमा दिनप्रतिदिन लाखौंको संख्यामा संक्रमित हुनथालेकोले आम नेपालीहरुलाई सजग भइरहन हार्दिक अपील गरेको छ । संघका केन्द्रिय अध्यक्ष लोकनाथ भण्डारी र महासचिब टिका पौडेलको संयुक्त हस्ताक्षरित विज्ञप्ति “यातायात ब्यबसायीहरु तथा ब्यबसायी सम्बन्धित एजेन्टहरूले कोभीड़ प्रकोपकै समयमा स्वदेश आवत -जावत गर्दा नेपालीहरुलाई अत्यधिक मार पर्नेगरी चर्को भाड़ा असुली गरिएको , यात्रुहरुलाई बीच बाटोमा अलपत्र पारेको जस्ता बिगतका गैर मानबिय ब्यबहार प्रति संघको गम्भीर ध्यानाकर्षण भएको छ । बस ब्यबसायीहरूले मानबिय सदासयता प्रकट गर्दै न्यायिक भाड़ा लीन र यात्री हरूको जिम्मेवारित्व बहन गर्न सम्बन्धित पक्षको ध्यानाकर्षण गराउदछौ ।”