Trending News

भारतको हैदराबादस्थित सोमाजिगुडाबाट पर्वतका सन्तोष पौडेल बेपत्ता

0 Shares

25 नवम्बर 2021

भारतको हैदराबादस्थित सोमाजिगुडाबाट एक नेपाली युवक सन्तोष पौडेल बेपत्ता भएका छन। नेपालको पर्वत जिल्ला, फलेबास नगरपालिका वडा न 10, कुर्गा स्थायी घर भएका सन्तोश 13 अक्टुवर 2021 का दिनदेखि बेपत्ता भएका हुन। हैदराबादको सोमाजिगुडाबाट डिउटी जान्छु भन्दै कोठाबाट निस्केका सन्तोश आज सम्म पनि घर फर्किएका छैन्न। घरमा पनि फिर्ता नभएको र डिउटीमा पनि नगएका सन्तोष कहाँ छन के गर्दैछन भन्नेबारे कुनै अत्तोपत्तो लाग्न सकेको छैन।  लगभग 24 वर्षिय सन्तोष 5 फिट उचाई, गहुँ गोरो वर्ण भएको र मानसिक रूपमा केही असन्तुलन भएको सन्तोष बेपत्ताको खबरले बिचल्लीत भएका छन। घरपरिवारहरु सन्तोष बेपत्ताको खबरले रुदारुदा आँखाका आशु नै सुकि सकेका छन। सन्तोष बेपत्ता भएकाले खोजीकार्यमा सहयोग पुर्याउनका लागि सन्तोष पौडेलका मामा रामप्रसाद शर्मा गौतमले नेशनल लाईभ टिभीलाई आग्रह गर्नुभएको छ। सन्तोष पौडललाई कहि कतै कसैले देख्नु वा भेटाउनु भएमा रामप्रसाद शर्मा गौतम मोबाइल नम्बर 9908648974, अथवा नेशनल लाईभ टिभीको 9971747898 मा सम्पर्क गर्न हार्दिक अनुरोध गर्दछौ।