Trending News

अमेरिकाको मिशिगनको हाई स्कूलमा 15 वर्षीय विद्यार्थीले चलायो गोली, ३ जनाको मृत्यु, ८ घाइते

0 Shares

अमेरिका, 1 दिसम्बर 2021

अमेरिकाको मिशिगनको एक विद्यालयमा विद्यार्थीले अन्धाधुन्ध गोली चलाएको छ। गोली चलाउँदा ३ विद्यार्थीको मृत्यु हुनुका साथै शिक्षकसहित ८ जना घाइते भएका छन् । मंगलबार मिशिगनको अक्सफोर्ड हाई स्कूलमा सो घटना भएको प्रहरीले जनाएको छ । आक्रमणकारी सोही विद्यालयमा अध्ययनरत १५ वर्षीय विद्यार्थी थिए । प्रहरीले उनलाई नियन्त्रणमा लिएको छ । गोली लागेर घाइते भएका ८ जनामध्ये २ जनाको शल्यक्रिया गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । योसँगै ६ जनाको अवस्था स्थिर रहेको छ । गोली चलाउने विद्यार्थीको साथबाट पेस्तोल बरामद भएको छ । विद्यालयमा केही खाली कार्टिज पनि फेला परेको छ । यसपछि अभियुक्तले १५–२० राउण्ड गोली चलाएको निर्णय भएको छ । आक्रमणकारीले शरीर हतियार लगाएको थिएन र उसले एक्लै आक्रमण गरेको थियो। उनले के कारणले बर्खास्त गरे भन्ने विषयमा अनुसन्धान भइरहेको छ । हाल अनुसन्धान जारी छ ।