Trending News

सूरतमा नेपाली युवती आत्महत्या मामिलामा होटल संचालकको जमानत अर्जी खारेज

0 Shares

दिल्ली, 6 अगस्त 2022

वेसुको कासा ब्लेन्का होटलमा कार्यरत नेपाली युवतीले आत्महत्या गरेको अभियोगमा पक्राउ परेका होटल सञ्चालकको नियमित जमानतको निवेदन बिहीबार सत्र अदालतले खारेज गरेको छ ।नेशनल लाइभ टी.भीलाई प्राप्त जानकारी अनुसार वराछा हंस समाजका निवासी तथा कासा ब्लेन्का होटलका मालिक सञ्जय कुर्जी कुम्भानीलाई आत्महत्या गर्न दुरुत्साहन गरेको आरोपमा 2022 चैत 23 गते उमरा प्रहरीले पक्राउ गरेको थियो । आरोप अनुसार सञ्जयले सञ्जयको होटलमा काम गर्ने नेपाली युवती सोनुलाई फसाएको थियो । त्यसपछि बिहेको बहानामा उनीमाथि यौन दुव्र्यवहार गरिरहेका थिए । पछि उनले बिहे गर्न अस्वीकार गरे । त्यसपछि नेपाली युवतीले सुसाइड नोट लेखेर होटलको कोठामा झुण्डिएर आत्महत्या गरेकी थिइन् । न्यायिक हिरासतमा रहेका अभियुक्त सञ्जयले नियमित धरौटीका लागि अदालतमा निवेदन दिएका थिए । अतिरिक्त सरकारी वकिल जे एन पार्दिवालाले बहस प्रस्तुत गर्दै निवेदनको विरोध गरेका थिए । बिहीबारको अन्तिम सुनुवाइपछि अदालतले निवेदन खारेज गरेको हो ।